29.5 C
Kłodzko
piątek, 26 czerwca, 2026

Akademia Niepodległości w Bystrzycy Kłodzkiej

W sali widowiskowej MGOK w Bystrzycy Kłodzkiej odbyła uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

33,000FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
6,350SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe