17.7 C
Kłodzko
czwartek, 13 czerwca, 2024

Już 9 czerwca spacer edukacyjny w Szczytnej

Malownicze położenie Gminy Szczytna sprawia, że wykorzystanie tego potencjału staje się dla Stowarzyszenia Szczytna Power, oczywistością. Już w kwietniu zaproponowaliśmy pierwsze wydarzenie z naszego cyklu: „𝐙𝐝𝐫𝐨𝐰𝐞, 𝐚𝐤𝐭𝐲𝐰𝐧𝐞 𝐢 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐰𝐚𝐤𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐰 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐒𝐳𝐜𝐳𝐲𝐭𝐧𝐚”, podczas którego poza sprzątaniem naszej miejscowości, odbyliśmy pierwszy spacer edukacyjny i poznaliśmy tajniki wspinaczki. 

9 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów na drugi spacer edukacyjny. Trasę, w którą chcemy Was tym razem zabrać (mapka) opracowała 𝐌𝐨𝐧𝐢𝐤𝐚 „𝐖𝐢𝐥𝐠𝐚” 𝐒𝐳𝐲𝐫𝐦𝐞𝐫, przewodniczka sudecka, której serce, zawodowo i hobbistycznie, wypełnione jest górską naturą. Z wykształcenia  jest przyrodniczką, posiada wieloletnie doświadczenie edukacyjne: prowadzi terenowe i salowe warsztaty przyrodnicze i ekologiczne, jest autorką materiałów dydaktycznych oraz zaprojektowała kilka ścieżek przyrodniczych w Dolinie Baryczy. 

Wilga Monika Szyrmer i Grzegorz Płoska przewodnicy sudeccy, zaopiekują się nami podczas tej wspaniałej wyprawy, jak również zadbają o przewodnickie opowieści i nasze bezpieczeństwo.

Spacery dofinansowane są z 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐮 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐚𝐤𝐭𝐲𝐤𝐢 𝐢 𝐑𝐨𝐳𝐰𝐢ą𝐳𝐲𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦ó𝐰 𝐀𝐥𝐤𝐨𝐡𝐨𝐥𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐰𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐧𝐢𝐮 𝐍𝐚𝐫𝐤𝐨𝐦𝐚𝐧𝐢𝐢 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐲 𝐒𝐳𝐜𝐳𝐲𝐭𝐧𝐚  𝐰 𝐥𝐚𝐭𝐚𝐜𝐡 𝟐𝟎𝟐𝟑-𝟐𝟎𝟐𝟔. 

𝐃𝐎 𝐙𝐎𝐁𝐀𝐂𝐙𝐄𝐍𝐈𝐀 9 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe