17.7 C
Kłodzko
czwartek, 13 czerwca, 2024

Olimpiada Przedszkolaka w Szczytnej. Radość, ruch i wspólna zabawa

Olimpiada Przedszkolaka na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń organizowanych w Szczytnej. Tegoroczna edycja pełna uśmiechów, radości i zdrowej rywalizacji zorganizowana została w sobotę, 8 czerwca na terenie Geoparku Kamienny Trakt przy ul. Leśnej.

Olimpiada rozpoczęła się o godzinie 10.00, a w konkurencjach wzięło udział ponad 100 przedszkolaków. Ubrane w kolorowe koszulki dzieci z zapałem pokonywały różnorodne przeszkody takie jak tunele, slalomy czy skoki przez małe płotki. Zmaganiom małych sportowców towarzyszył głośny doping rodziców i organizatorów. W nagrodę za zaangażowanie i wysiłek każdy uczestnik otrzymał medal i pluszaka.

Olimpiada przedszkolaka to wspaniała inicjatywa, która promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych, ale także uczy zdrowej rywalizacji i współpracy. Tu zwycięzcami są wszyscy.

Po zakończonej Olimpiadzie dzieci mogły skorzystać z atrakcji, jakie przygotowane zostały w ramach Festynu Rodzinnego [relacja dostępna jest tutaj: Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Szczytnej [Zdjęcia]

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe