Już w niedzielę, 28 czerwca w GP Centrum przy ul. Objazdowej 5a w Kłodzku odbędzie się druga edycja festynu charytatywnego. Wydarzenie połączy dobrą zabawę z pomocą dla Alicji Piątek potrzebującej wsparcia w walce z ciężką chorobą.
Tegoroczny festyn dedykowany będzie Alicji piątek, która zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu – gwiaździakiem włosowatokomórkowym. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na leczenie przecinak rehabilitację, badania oraz bieżące potrzeby związane z walką o zdrowie.
Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali strefę gastronomiczną z grillem, domowymi wypiekami i lodami, loterię charytatywną, pokazy sportowe, a także darmowe konsultacje z trenerami i specjalistami. Nie zabraknie również strefy relaksu z muzyką, napojami i miejscem do odpoczynku.
Finałem wydarzenia będzie potańcówka, które rozpocznie się o godzinie 20:00. Organizatorzy zachęcają mieszkańców Kłodzka i okolic do udziału w festynie. Każda obecność, wpłata czy udostępnienie informacji o wydarzeniu realna pomoc dla Alicji i jej rodziny.


