16.4 C
Kłodzko
wtorek, 9 czerwca, 2026

Koncert z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do UE

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbył się uroczysty koncert z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do UE. Zebranych przywitały Agata Pilarska i Barbara Antas z Miejskiego Ośrodka Kultury.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

33,000FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
6,350SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe