13.1 C
Kłodzko
czwartek, 23 maja, 2024

Mariusz Fleszar nie jest już zastępcą burmistrza Kudowy-Zdroju. Kto go zastąpi?

Poniedziałek, 29 kwietnia był ostatnim dniem pracy zastępcy burmistrza Kudowy-Zdroju, Mariusza Fleszara, który dotychczasowe miejsce pracy zmienia na noworudzki ratusz.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy wspólnie spędzony dzień, każdą zrealizowaną dzięki Pana wiedzy i umiejętnościom inwestycję i za każdą dobrą chwilę, a było ich naprawdę wiele! Życzymy kolejnych sukcesów na zawodowej ścieżce oraz wszystkiego, co najlepsze w życiu prywatnym. Dziękujemy! – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Kudowie-Zdroju.

Mariusz Fleszar pełnił funkcję zastępcy burmistrza przez ponad pięć lat. Od wtorku, 30 kwietnia będzie on sekretarzem w Urzędzie Miejskim w Nowej Rudzie.

Dziękuje bardzo za ten czas, to był wyjątkowy okres mego życia. Jesteście wspaniali, a miasto Kudowa-Zdrój niepowtarzalne i wyjątkowe. Pomimo, że nie byłem mieszkańcem waszego miasta, to czułem się tu jak w domu – podkreśla Fleszar. – Praca w Kudowie-Zdroju i dla Kudowy-Zdrój, dawała mi dużo satysfakcji i radości. Praca z takim zespołem to sama przyjemność. Dziękuję bardzo!

Kto zatem w Kudowie-Zdroju zostanie zastępcą burmistrza? Jak ustaliła nasza redakcja, Aneta Potoczna nie zamierza obecnie powoływać nikogo na to stanowisko.

Fot. UM Kudowa-Zdrój

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe