6.8 C
Kłodzko
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Milena Gajek z kłodzkiej Szkoły Artystycznej OPEN VOCAL oczarowała jury The Voice Kids. Zobacz wideo!

Jej występ oczarował zarówno trenerów, jak i publiczność pierwszych Przesłuchań w Ciemno 7. edycji programu The Voice Kids. Mowa o 14-letniej Milenie Gajek, która od 7 lat uczy się w klasie śpiewu kłodzkiej Szkoły Artystycznej Open Vocal.

– Występ Mileny Gajek zostanie z nami na długo. Jej niesamowita charyzma, głos oraz energia urzekły wszystkich – czytamy na stronie The Voice Kids.

Milena Gajek pochodzi z Lasek, w gminie Złoty Stok i uczy się w klasie śpiewu Szkoły Artystycznej Open Vocal prowadzonej przez Agatę Bilińską i Roho Konara.

– Milena ma już za sobą kilka ogólnopolskich festiwali wokalnych, jest m.in. finalistką Festiwalu Piosenki  Filmowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie, czy Józefowskiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej, gdzie współtwórcami i jurorami są wielkie osobowości sceny muzycznej jak Robert Janowski czy Adam Sztaba – mówi naszej redakcji wokalistka Agata Bilińska, pod której okiem od 7 lat swój talent szlifuje Milena.

Milena najlepiej czuje się w repertuarze z lat 80 i 90-tych, a jej ulubionym zespołem jest grupa Queen. Podczas występu w The Voice Kids odwróciła wszystkie fotele wykonując utwór Janis Joplin „Piece of My Heart„. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona.

The Voice Kids jest pierwszą produkcją telewizyjną, w jakiej bierze udział 14-latka. Warto jednak zaznaczyć, że w 2017 roku w programie Voice of Poland wystąpiła jeszcze jedna uczennica pani Agaty, Agnieszka Seweryn, która także pochodzi z Lasek.

Zobacz występ Mileny Gajek – wideo:

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe