6.2 C
Kłodzko
poniedziałek, 4 marca, 2024

Niebywały akt wandalizmu w Kłodzku. Burmistrz apeluje!

Niebywały akt wandalizmu przy ul. Sienkiewicza w Kłodzku. Nieustalony dotąd sprawca zniszczył 17 słupów, uszkadzając przy tym okablowanie. Burmistrz Michał Piszko szacuje, że starty mogą wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

W ostatnim czasie w Kłodzku, jak i wielu innych miejscowościach powiatu kłodzkiego wymieniane na nowoczesne i energooszczędne jest oświetlenie uliczne. Koszt tych inwestycji jest spory jednak wymiana przyniesie znaczne oszczędności.

W zasadzie powinno nam wszystkim zależeć, aby inwestycja jak najszybciej została zakończona..Jednakże, jak to przy miejskich inwestycjach już się zdarzało, ktoś wykazał się niezwykłą głupotą (choć cisną mi się na usta mocniejsze słowa) i zniszczył 17 słupów przy ul. Sienkiewicza. Przestrzelone (pistoletem na gwoździe?) zostały słupy i zniszczone przy tym zostało okablowanie, które znajduje się wewnątrz – informuje burmistrz Michał Piszko.

Sprawa zostanie zgłoszona na policję, a burmistrz zwraca się z apelem do mieszkańców.

– Jeżeli posiadacie monitoring przy ul. Sienkiewicza, proszę o jego przejrzenie. Może sprawca został zarejestrowany. Być może też osobiście coś Państwo widzieli? Informacje pozwalające ustalić sprawcę będą dla nas cenne. Chciałbym, aby osoba niszcząca mienie należące tak naprawdę do Państwa odpowiedziała za swe czyny – podkreśla włodarz Kłodzka.powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. ZACIĄGNĄĆ IDIOTĘ DO ZAMIATANIA MIASTA ( PRZEZ CAŁY ROK I DŁUŻEJ ) A NA UBRANIU ROBOCZYM UMIEŚCIĆ MU NAPIS : TO TEN KTÓRY ZNISZCZYŁ NOWE LAMPY W KŁODZKU .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

23,000FaniLubię
500ObserwującyObserwuj
4,700SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe