6.8 C
Kłodzko
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Od 1 marca br. PKS w Kłodzku zawiesza cztery kursy

Od 1 marca 2024 r. PKS w Kłodzku S.A. zawiesza cztery kursy. Dwa między Kłodzkiem a Kudową-Zdrojem i dwa na odcinku Skrzynka – Droszków. Powód? Niska frekwencja pasażerów.

Zawieszone zostaną dwa kursy relacji Kłodzko – Kudowa Zdrój (z godziny 17:00 oraz godz. 18:15), a także połączenia na odcinku Skrzynka – Droszków o godzinie 06:55 oraz na odcinku Droszków -Skrzynka o godzinie 16:17.


powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Kłodzko i powiat kłodzki wyludnia się w zawrotnym tempie więc nic dziwnego że nie ma kto te autobusy zapełnić. Nieliczni młodzi z ziemi kłodzkiej po ukończeniu studiów wyjeżdżają za ciekawą pracą w inne rejony Polski bo przede wszystkim brak jest w centralnie położonym Kłodzku miejsc pracy w fabrykach i innych zakładach pracy związanych z nowoczesnymi technologiami które zatrzymają na naszym terenie inżynierów , informatyków , …. , a nie tylko pracownikom fizycznym o niskich kwalifikacjach. Gdy powstaną takie , nieuciążliwe dla środowiska fabryki to nie dość że zahamują odpływ mieszkańców , przyciągną nowych którzy tu zamieszkają. Niestety nic nie wskazuje że negatywny dla ziemi kłodzkiej trend zostanie odwrócony bo doświadczamy obecnie coś przeciwnego – niepokojącego ; LIKWIDOWANA jest fabryka ABB zatrudniająca w Kłodzku i powiecie najwięcej pracowników !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe