21.5 C
Kłodzko
czwartek, 25 czerwca, 2026

Ósmoklasiści zatańczyli tradycyjnego poloneza na Placu za Bramą w Szczytnej [Foto]

W czwartek, 25 czerwca Plac za Bramą w Szczytnej wypełnił się muzyką i wyjątkową atmosferą. Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Orła Białego zatańczyli poloneza, symbolicznie kończąc naukę w szkole podstawowej.

Przy dźwiękach tradycyjnej muzyki młodzież zaprezentowała starannie przygotowany układ choreograficzny, a występ przyciągnął liczne grono rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców, którzy nagrodzili młodych tancerzy gromkimi brawami.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

33,000FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
6,350SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe