W czwartek, 25 czerwca Plac za Bramą w Szczytnej wypełnił się muzyką i wyjątkową atmosferą. Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Orła Białego zatańczyli poloneza, symbolicznie kończąc naukę w szkole podstawowej.

Przy dźwiękach tradycyjnej muzyki młodzież zaprezentowała starannie przygotowany układ choreograficzny, a występ przyciągnął liczne grono rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców, którzy nagrodzili młodych tancerzy gromkimi brawami.






















