25.7 C
Kłodzko
piątek, 26 czerwca, 2026

Termomodernizacja obiektów w Gminie Nowa Ruda

Osiem obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Nowa Ruda przeszło kompleksową termomodernizację. Symboliczne otwarcie zrealizowanych inwestycji odbyło się w czwartek, 30 października 2025 roku. W wydarzeniu wzięły udział wójt gminy Adrianna Mierzejewska oraz jej zastępca Anna Zawiślak.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

33,000FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
6,350SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe