23.7 C
Kłodzko
czwartek, 30 maja, 2024

Tradycje i zwyczaje wielkanocne Ziemi Kłodzkiej w programie „Jaka to melodia”

Przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich z Żelazna i Piszkowic Mariola Kozak i Aleksandra Podobińska Kula oraz Krzysztof Chilarski z Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego wzięli udział w nagraniu odcinka specjalnego programu „Jaka to melodia”.

Tematem programu, który wyemitowany zostanie w Poniedziałek Wielkanocny były tradycje i zwyczaje wielkanocne na Ziemi Kłodzkiej, a biorącym udział w teleturnieju, w warszawskim studiu TVP towarzyszyła Ewelina Ptak, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kłodzkich.

– Pięknie przygotowany stół wielkanocny uginający się pod potrawami przygotowanymi przez dziewczyny ale także pod rękodziełem wytworzonym przez członkinie KGW Gminy Kłodzko zaskoczył całą ekipę programu wraz z prowadzącym program Rafałem Brzozowskim. Już podczas przygotowań ekipa programu nie mogła się oprzeć tym pysznościom – relacjonuje Ewelina Ptak, która przyznaje, że odbierając telefon od redaktora myślała, że to jakiś żart.


O dokładnej godzinie emisji muzycznego quizu będziemy Państwa informować, a już w najbliższą sobotę, 16 marca zapraszamy przed telewizory, bo o godz. 20.00 w programie The Voice Kids wystąpi Filip Cul z Kłodzka.

Czytaj także: Filip Cul z Kłodzka spełnił jedno ze swoich marzeń! Występ 14-latka w The Voice Kids zobaczymy już w sobotę 

Fot. Ewelina Ptak
powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe