28.4 C
Kłodzko
czwartek, 25 czerwca, 2026

XI sesja IV kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Kłodzka

W Sali Rajców Urzędu Miasta w Kłodzku odbyła się XI sesja IV kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Kłodzka. Była to jednocześnie ostatnia sesja obecnej kadencji, kończąca dwa lata wspólnej pracy na rzecz młodych mieszkańców miasta.

W czasie sesji zaprezentowano ostatnie sprawozdania oraz podsumowano działania realizowane przez Radę w mijającej kadencji. Minione dwa lata były czasem wielu inicjatyw, projektów, wydarzeń i spotkań.
Rozpoczęto również przygotowania do przekazania obowiązków kolejnym radnym, którzy już wkrótce rozpoczną swoją działalność.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

33,000FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
6,350SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe