W Sali Rajców Urzędu Miasta w Kłodzku odbyła się XI sesja IV kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Kłodzka. Była to jednocześnie ostatnia sesja obecnej kadencji, kończąca dwa lata wspólnej pracy na rzecz młodych mieszkańców miasta.
W czasie sesji zaprezentowano ostatnie sprawozdania oraz podsumowano działania realizowane przez Radę w mijającej kadencji. Minione dwa lata były czasem wielu inicjatyw, projektów, wydarzeń i spotkań.
Rozpoczęto również przygotowania do przekazania obowiązków kolejnym radnym, którzy już wkrótce rozpoczną swoją działalność.

