7.7 C
Kłodzko
czwartek, 13 czerwca, 2024

Zapraszamy na XVI Zaduszki Wokalne w Kłodzku

Niezwykle osobisty, wyjątkowy i premierowy na zaduszkowej scenie Koncert pamięci Aliny Skrzek, oto na co czekamy z niecierpliwością, a stanie się 3 listopada 2023 za sprawą wybitnego artysty Józefa Skrzeka. Ten wyjątkowy multiinstrumentalista i kompozytor wraz z córką Elą Skrzek /vocal/ zawładnie sceną Kłodzkiego Ośrodka Kultury, aby zabrać nas w piękną podróż po swojej muzyce.
Zaduszki Wokalne to cykliczna impreza, której pomysłodawcami i koordynatorami są muzycy Agata Bilińska i Roho Konar, a którzy również pojawiają się na scenie otwierając muzycznie wieczór.
Do udziału w koncercie zaduszkowym zapraszani są znani artyści scen polskich. Główną ideą tego wydarzenia jest nieustanne promowanie polskiej muzyki wysokiej próby. Wymykając się szufladkowaniu, a kierując ponadczasową wartością swobodnej wypowiedzi artystycznej i skupiając ludzi podobnej wrażliwości.

To prawdziwy rarytas – nie przegapcie!
Zaduszki Wokalne & Interface Kulturalny ARh+
XVI Zaduszki Wokalne, 3.11.2023, godzina 18.00
Bilety: KASA KOK i biletyna.pl

Józef Skrzek – legenda światowej muzyki, który nie kłania się modom i jak czytamy na stronie skrzek.pl „ od ponad czterdziestu lat jest aktywnym i kreatywnym twórcą. Wciąż idzie do przodu, szukając nowych form wyrazu, zaskakując i słuchaczy, i samego siebie”
Dlatego było dla nas bardzo spójnym i naturalnym, że będzie gwiazdą tego wieczoru i jesteśmy zaszczyceni, że przyjął zaproszenie na to wielkie święto muzyki i wolności jakim są nasze Zaduszki.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe