14 C
Kłodzko
czwartek, 23 maja, 2024

Zawsze gotowa do pomocy innym Amelia, potrzebuje naszego wsparcia. Liczy się każda pomoc!

Amelia Jęczmienna, ukochana żona Piotra i kochająca mama dwuletniego Dominika, od roku walczy z nowotworem złośliwym, który bezlitośnie dewastuje ich szczęśliwy świat. Niestety, jej stan znacznie się pogorszył, i teraz każda forma wsparcia jest niezmiernie ważna zarówno dla Niej, jak i dla Jej rodziny.

Amelia z Bystrzycy Kłodzkiej należy do osób zawsze gotowych do pomocy innym. Dziś to Ona potrzebuje naszego wsparcia. Jej walka jest nie tylko fizycznym wysiłkiem, ale także emocjonalną bitwą dla całej rodziny. To czas, abyśmy jako społeczność stanęli zjednoczeni przy Jej boku, oferując wsparcie i siłę w tych trudnych chwilach.

Zbiórkę na leczenie, rehabilitację i wsparcie dla najbliższych Amelii, zorganizował Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika. Do działań włączyli się także Jej przyjaciele i drużyna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej. Pamiętajmy, każda pomoc, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie dla Amelii i Jej bliskich.

Akcję „Przyjaciele w akcji – PoMOC dla Amelii!” można wesprzeć na stronie zrzutka.pl: Przyjaciele w akcji – Pomoc dla Amelii na powrót do zdrowia i wsparcie dla najbliższych

Tradycyjny przelew: Santander Bank Polska nr rachunku
80 1090 2297 0000 0005 8800 8801 z dopiskiem – dla Amelii Jęczmiennej
SWIFT CODE: WBKPPLPP
z dopiskiem dla Amelii Jęczmiennej

Zachęcamy także do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się już w najbliższy czwartek 25 kwietnia o godz. 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej.powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe