23.7 C
Kłodzko
czwartek, 30 maja, 2024

Zbigniew Piotrowicz nowym dyrektorem COS OPO Duszniki-Zdrój

Zbigniew Piotrowicz został nowym dyrektorem Centralnego Ośrodka Sporu – Ośrodka Pprzygotowań Olimpijskich w Dusznach-Zdroju. Zastąpił on na tym stanowisku odwołanego w lutym br., Wojciecha Zimocha.


O objęcie tego stanowiska ubigało się trzech kandydatów. Decyzją komisji dyrektorem COS OPO Duszniki-Zdrój został Zbigniew Piotrowicz, który rozpoczął pracę z dniem 17 kwietnia br.

Pierwszego dnia swojej pracy spotkał się z burmistrzem Dusznik-Zdroju, Przemysławem Kuklisem, a podczas rozmowy omówione zostały m.in. możliwości współpracy oraz plany i cele na nadchodzący okres.


Zbigniew Piotrowicz od 1995, przez 7 lat kierował Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju. W kadencji 1994–1998 był radnym rady miasta Lądka-Zdroju. W styczniu 2003 został zastępcą burmistrza Lądka-Zdroju. W wyborach samorządowych w 2006 roku uzyskał mandat radnego sejmiku dolnośląskiego. W 2010 nie uzyskał jednak reelekcji. Zbigniew Piotrowicz przez wiele lat pełnił także funkcję prezesa Uzdrowiska Lądek Długopole. Jest także pomysłodawcą Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. W ostatnich wyborach uzyskał mandat radnego Rady Powiatu Kłodzkiego z ramienia KO.

źródło: wikipedia


powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe