17.4 C
Kłodzko
wtorek, 23 lipca, 2024

Gmina Ząbkowice Śląskie poszukuje wykonawcy rozbudowy saunarium i modernizacji stadionu

Gmina Ząbkowice Śląskie ogłosiła przetarg na drugi etap robót budowlanych dla zadania dotyczącego rozbudowy infrastruktury sportowej i turystycznej poprzez rozbudowę saunarium oraz modernizację stadionu miejskiego. Oferty składać można do godz. 10:00, 5 lipca 2024 r.

W ramach zamówienia w systemie wybuduj, planuje się budowę bieżni wraz z urządzeniami lekkoatletycznymi, siłowni zewnętrznej, toru do nordic walking, a także wykonanie boiska treningowego, oświetlenia boiska głównego, bieżni lekkoatletycznej i skate parku. Na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego dotyczącego rozbudowy zespołu saunowo-rekreacyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Janusza Kusocińskiego 16 w Ząbkowicach Śląskich w systemie „zaprojektuj i wybuduj” planuje się wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji wraz z uzgodnieniami, uzyskaniem pozwoleniem na budowę i na jego podstawie wykonanie robót budowlanych. W ramach zadania przewiduje się zagospodarowanie terenu przyległego (zieleń, ciągi komunikacyjne) zgodnie z dokumentacją projektową.

Termin składania ofert do 05.07.2024 godz. 10:00. Szczegóły przetargu: Rozbudowa infrastruktury sportowej i turystycznej w Gminie Ząbkowice Śląskie poprzez rozbudowę Saunarium oraz modernizację stadionu miejskiego – etap II.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

25,000FaniLubię
600ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe