8.2 C
Kłodzko
czwartek, 13 czerwca, 2024

IN VITRO dla mieszkańców powiatu kłodzkiego

Od 1 sierpnia br. ruszył nabór kandydatów do udziału w programie zdrowotnym in vitro dla mieszkańców powiatu kłodzkiego.

Pary zainteresowane udziałem w programie pn. „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców Powiatu Kłodzkiego w latach 2023-2025” proszone są o złożenie wymaganej dokumentacji wraz z formularzem zgłoszeniowym w Biurze Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Kłodzku, ul. Okrzei 1, pok. 14.

Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kłodzku:

https://powiat.klodzko.pl/6437/59/in-vitro.html

bądź w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłodzku, ul. Okrzei 1, w Biurze Obsługi Klienta pok. 14. Kryteria kwalifikacji do udziału oraz kryteria wyłączenia z Programu znajdą Państwo również tutaj:

https://powiat.klodzko.pl/6437/59/in-vitro.html

Program polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego

in vitro dla mieszkańców Powiatu Kłodzkiego w latach 2023-2025”

https://bip.powiat.klodzko.pl/download/attachment/13879/uchwala-nr-v282023-w-sprawie-przyjecia-i-realizacji-programu-polityki-zdrowotnej-leczenie-nieplodnosci-metoda-zaplodnienia-pozaustrojowego-in-vitro-dla-mieszkancow-powiatu-klodzkiego-w-latach-2023-25.pdf

W przeprowadzonym konkursie na realizatora programu zdrowotnego wybrano Klinikę Polmedis ul Partynicka 45, Wrocław.

 W przypadku pytań, prosimy o kontakt: z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego, Bezpieczeństwa i Polityki Zdrowotnej pod nr tel.  74 865 75 19.

powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Dobry i ciekawy wpis. Jestem zachwycony, że wyszukałem ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę ,by się wypowiadać na ten temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twoje działania. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często tu zaglądał, żeby przejrzeć nowe artykuły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe