6.2 C
Kłodzko
poniedziałek, 4 marca, 2024

Katarzyna Ruszkowska oficjalnie powołana do pełnienia funkcji wójta gminy Stoszowice

Katarzyna Ruszkowska odebrała z rąk powołanie do pełnienia funkcji wójta gminy Stoszowice. Akt, w imieniu premiera Donalda Tuska, wręczył wojewoda dolnośląski, Maciej Awiżeń. W spotkaniu uczestniczył także poprzedni wójt tej miny, obecny wiceminister infrastruktury, Paweł Gancarz.

To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również zaufanie i odpowiedzialność. Dziękuję za nominację – komentuje Katarzyna Ruszkowska. – Przez ponad 10 lat dotychczasowej pracy w stoszowickim urzędzie, jako skarbnik gminy, dbałam o budżet, jego planowanie i wykonanie, zarówno w zakresie spraw bieżących, jak również realizowanych inwestycji. Dzisiaj wszystkie sprawy naszej gminy będę realizować w bezpośrednim kontakcie z Państwem. Stworzona we współpracy z byłym wójtem Pawłem Gancarzem strategia dla naszej gminy określa plany, które chcę realizować, ale również te, które już są na wstępnym etapie realizacji – o tym wszystkim będę Państwa na bieżąco informować.

Wojewoda Maciej Awiżeń oraz minister Paweł Gancarz złożyli Katarzynie Ruszkowskiej gratulacje życząc także powodzenia w pełnieniu obowiązków na rzecz mieszkańców gminy Stoszowice.

Foto: DUW/ Katarzyna Ruszkowska

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

23,000FaniLubię
500ObserwującyObserwuj
4,700SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe