13.1 C
Kłodzko
czwartek, 23 maja, 2024

Utalentowane maluchy w dusznickim Dworku Chopina. 8. edycja „Mam Talent” za nami!

Już po raz ósmy w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju zorganizowany został konkurs pn. „Mam Talent”. We wtorek, 14 maja na scenie swoje zdolności zaprezentowały dzieci z przedszkoli w Dusznikach-Zdroju, Lewina Kłodzkiego, Kudowy-Zdroju oraz Szczytnej.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 10.00 uroczystym powitaniem gości oraz małych uczestników przez dyrektor Przedszkola w Dusznikach-Zdroju, Zuzannę Kwiatkowską. Występy maluchów poprzedziło niezwykłe i pełne humoru przedstawienie na podstawie wiersza Juliana Tuwima „Rzepka” z udziałem rodziców dusznickich przedszkolaków.

Dzieci prezentowały swoje talenty w trzech kategoriach: recytacja, śpiew oraz taniec. Występy dostarczyły widzom wiele wzruszeń i radości. Publiczność nagradzała każdego występującego gromkimi brawami, doceniając ich talent, odwagę i zaangażowanie.

Uczestnicy konkursu, który od 8 lat organizują Dorota Kot- Pustuła oraz Dorota Trzeciak z dusznickiego przedszkola, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Na scenie pojawił się także burmistrz Dusznik-Zdroju, Przemysław Kuklis, który podziękował dzieciom za ich wspaniałe występy.

powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podaj tutaj swoje imię

24,000FaniLubię
550ObserwującyObserwuj
5,100SubskrybującySubskrybuj

Artykuły prasowe